Dlaczego warto zdecydować się na ozonowanie mieszkań i innych pomieszczeń? Ozonowanie jest rozwiązaniem, które niesie za sobą wiele korzyści, o których warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o jego zleceniu. Przede wszystkim ozonowanie likwiduje zarówno wirusy, jak i bakterie, co pozwala na uzyskanie pożądanych rezultatów i ochronę siebie oraz innych przed ich działaniem. Zapewniamy skuteczne i sprawne działanie, które budzi zadowolenie u naszych klientów, dzięki czemu wiemy, że świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy profesjonalny sprzęt, fachowe umiejętności oraz odpowiedzialne podejście, co wpływa na jakość osiąganych efektów, na czym nam oraz klientom zależy.

Jeśli chcesz szybko i dokładnie oczyścić mieszkanie z patogenów, to zamów ozonowanie. Usługa dostępna jest w Tarnowie, a jej niewątpliwym atutem jest wysoka skuteczność w pozbywaniu się z otoczenia:

 • grzybów i pleśni,
 • bakterii,
 • wirusów,
 • alergenów np. roztocza,
 • uciążliwych zapachów.

Z badań wynika, że ozon daje zdecydowanie lepsze rezultaty w walce z opisanymi powyżej czynnikami niż popularny chlor. Poza tym jest bezpieczniejszy dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Nie wykazuje też większego wpływu na środowisko naturalne. Dlatego stosowanie ozonu jest zalecane w:

 • domach,
 • biurach,
 • sklepach,
 • przedszkolach, żłobkach i szkołach,
 • przychodniach lekarskich,
 • magazynach z artykułami spożywczymi,
 • samochodach.

Ozonowanie mieszkań w Tarnowie

Co więcej, ozon pozbywa się alergenów, co jest szczególnie istotnym aspektem wśród alergików. Pozwala to na lepsze samopoczucie i radzenie sobie z dokuczliwymi objawami alergii. Oprócz tego przy użyciu ozonu można uzyskać również niwelację nieprzyjemnego zapachu grzybów czy pleśni, które niejednokrotnie przyczyniają się do rozwoju wszelkich infekcji dróg oddechowych. Do jego niezaprzeczalnych zalet należy również niwelacja uciążliwych zapachów po remoncie, których pozbycie się w inny sposób może nie przynieść pożądanych skutków. Tego typu woń przyczynia się nie tylko do pogorszenia nastroju, ale również powoduje bóle głowy, które nie ułatwiają codziennego funkcjonowania.

Ważną informacją, która zastanawia wielu klientów, jest brak niekorzystnego wpływu przez ozon na środowisko. Jest on biobójczym gazem, który używa się przy pomocy specjalnego urządzenia zwanego ozonatorem. Dlatego jest to w pełni bezpieczna metoda, która nie przynosi niekorzystnego wpływu na środowisko, ale również na ludzkie zdrowie.

Świadczymy profesjonalne usługi przebiegające w sprawny oraz efektywny sposób, tak, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rezultaty w stosunkowo szybkim czasie. Jesteśmy świadomi, że wielu osobom zależy na szybkim powrocie do codziennego funkcjonowania, w wyniku czego do naszej pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem i uwzględnieniem potrzeb klientów.

Czy warto skorzystać z ozonowania sypialni, kuchni czy gabinetu?

Zdaniem ekspertów ozonowanie skutecznie radzi sobie ze szkodliwymi drobnoustrojami. Przez wzgląd na to powinno być wykonywane:

 • w czasie sezonu grypowego i pandemii koronawirusem,
 • po zakończeniu leczenia choroby o podłożu bakteryjnym,
 • okresowo w sypialniach, zwłaszcza alergików,
 • w kabinach aut przynajmniej dwa razy w roku,
 • na terenie obiektów użyteczności publicznej.

Proces ozonowania można również przeprowadzić w celu usuwania z wybranej przestrzeni wirusów. Dzięki temu, że ozon działa jako silny utleniacz, wykazuje dużą skuteczność także wobec koronawirusa SARS-CoV-2. Usługa związana z odkażaniem prezentowaną metodą pomieszczeń skierowana jest nie tylko do osób zakażonych lub po przebyciu choroby, ale i każdego Klienta, który chce mieć gwarancję, że w jego środowisku nie pozostaną żadne cząstki zakaźne, w tym te wywołujące Covid-19. W ten sposób można lepiej chronić siebie i swoich bliskich przed zarażeniem.

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń w Tarnowie?

W zależności od wielkości obiektu używamy odpowiednio dopasowanej dawki trójtlenku. Jest on rozpylany, a następnie pomieszczenia są intensywnie wietrzone. Proces wentylowania w zależności od warunków zewnętrznych trwa od 20 do 30 minut. Gdy jest świadczona usługa dezynfekcji, mieszkańcy oraz zwierzęta muszą opuścić lokal. Powrót do mieszkania jest możliwy po zakończeniu przez nas pracy.
Jeśli chcą Państwo zamówić ozonowanie w Tarnowie lub okolicy, to prosimy o telefon lub e-mail.

Działamy również na terenie takich miast jak Kraków oraz Rzeszów, Nowy Sącz, Wieliczka. Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń, usługę ozonowania wykonujemy na terenie Polski południowej
Tel: +48 536 369 180 czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu
.

Podobne wpisy