Chcąc zadbać o odpowiednie warunki sanitarne w domach, biurach czy zakładach pracy, warto wykonywać cykliczne odkażanie powierzchni. Spośród licznych technologii procesu dezynfekcji, szczególnie warto skorzystać z ozonowania w Bochni, które jest przyjazne dla środowiska, stosunkowo bezpieczne, a także wyjątkowo skuteczne w usuwaniu patogenów. Swoje usługi świadczymy na terenie różnych miast – proponujemy także ozonowanie w Bochni.

Ozonowanie w Bochni – dlaczego warto?

Ozon jest izotopem tlenu, który naturalnie jest wytwarzany podczas wyładowań atmosferycznych. Ma silne właściwości utleniające, a dzięki temu bardzo dobrze niszczy patogeny, takie jak grzyby, wirusy i bakterie. Odkrycia współczesnej technologii pozwalają generować związek za pomocą przenośnych urządzeń, dzięki czemu można przeprowadzić ozonowanie w poszczególnych pomieszczeniach praktycznie każdego budynku – może to być biuro, mieszkanie czy sala placówki medycznej. Ozonowanie (Bochnia) zyskało swoją popularność nie tylko przez skuteczność, ale też stanowienie świetnej alternatywy dla dezynfekcji promieniowaniem UV, które jest bardzo szkodliwe dla ludzi i zwierząt.

Ozon jest także porównywany do chloru, także służącego do odkażania. Jednak w przeciwieństwie do niego, gwarantuje 50-krotnie większą skuteczność w zwalczaniu szkodliwych wirusów i bakterii, a ponadto działa nawet 3000 razy szybciej. Dzięki temu przeprowadzone ozonowanie w Bochni nie będzie trwało długo, co ma szczególny wpływ jeśli miałoby na przykład doprowadzić do przestoju pracy w zakładzie produkcyjnym. Ozon (jako izotop tlenu) jest przyjazny dla środowiska, a także bezpieczny dla zwierząt. Dzięki temu po przeprowadzeniu ozonowania, od razu można skorzystać z pomieszczenia.

Proponowane ozonowanie w Bochni jest usługą kompleksową. Do jej wykonania, podchodzimy indywidualnie, dopasowując się zarówno pod względem terminu, jak i nakładów pracy. Jesteśmy terminowi i wykorzystujemy nowoczesne urządzenia.

Ozonowanie jest najczęściej polecane, kiedy w pomieszczeniu znajdują się grzyby i bakterie. Ponadto proces jest zalecany alergikom, ponieważ ozon skutecznie usuwa wiele różnorodnych patogenów. Sprawdzi się także w miejscach, w których panuje nieprzyjemny zapach. Chodzi na przykład o przenikający w mury zapach papierosów czy moczu.

Ozonowanie Bochnia – Zapraszamy do współpracy

W razie dodatkowych pytań czy chęci skorzystania z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy czy spółdzielnie mieszkaniowe. Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń, usługę ozonowania wykonujemy na terenie Polski południowej
Tel: +48 536 369 180 czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu

Podobne wpisy