Ozonowanie mieszkania w Rzeszowie

Nasza firma zajmuje się ozonowaniem wnętrz na terenie Rzeszowa i okolic. Ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i firm oraz urzędów. Zachęcamy do skorzystania z usługi zwłaszcza tych z Państwa, którzy chcą pozbyć się patogenów z powierzchni:

 • ścian,
 • podłóg,
 • sufitów,
 • mebli i wyposażenia,
 • blatów użytkowych,
 • zabawek,
 • odzieży.

Na czym polega i kiedy warto skorzystać z ozonowania pomieszczeń?

Proponowane przez nas ozonowanie, wykonywane jest bezpieczną i bezinwazyjną metodą. Polega ona na rozpyleniu ozonu w odpowiednim dla wielkości pokoju stężeniu. Gaz ten wykazuje silne właściwości utleniające, dzięki którym niszczone są wszelkie:

 • bakterie,
 • wirusy,
 • grzyby i pleśnie,
 • roztocza.

Zaletą tego środka do dezynfekcji jest duża szybkość i wysoka skuteczność biobójcza. Zdaniem ekspertów swoją efektywnością przewyższa tradycyjnie używany chlor. Poza tym O3 nie wykazuje wpływu na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka i zwierząt.
Polecamy ozonowanie pomieszczeń dla mieszkańców Rzeszowa, którzy:

 • cierpią na alergie wziewne,
 • chcą pozbyć się uciążliwych zapachów na tapicerce czy w murach, np. po dymie papierosowym,
 • przechodzili sezonowe infekcje wirusowe lub bakteryjne,
 • zakończyli kwarantannę po chorobie COVID-19.

Rekomendujemy ozonowanie właścicielom samochodów, którzy:

 • podróżują ze zwierzętami domowymi,
 • przygotowują auto do sprzedaży,
 • chcą odświeżyć wnętrze pojazdu, zwłaszcza kilkuletniego.

Ozonowanie mieszkania - Rzeszów

Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, jaką jest usługa ozonowania w Rzeszowie, stawiają Państwo na maksymalny profesjonalizm i dokładność. Wszelkie prace polegające na dezynfekcji ozonem oferowane przez nasze przedsiębiorstwo są bowiem realizowane przez prawdziwych profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, które umożliwiają im skuteczne zwalczanie różnego rodzaju wirusów i bakterii, a także szkodliwych drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów oraz grzybów. Dodatkowo dla zapewnienia pełnej dokładności całego procesu, nasi specjaliści wykorzystują w pełni profesjonalne i nowoczesne urządzenia i sprzęt. Taki zestaw stanowi potwierdzenie jakości naszych usług - wybierając nas mogą mieć więc Państwo pewność, że dezynfekcja zostanie przeprowadzona zgodnie z planem, a wszystkie zagrożenia w postaci wirusów czy chorobotwórczych drobnoustrojów zostaną skutecznie zneutralizowane.

W czym może pomóc ozonowanie w Rzeszowie ?

Proces ozonowania można również przeprowadzić w celu usuwania z wybranej przestrzeni wirusów. Dzięki temu, że ozon działa jako silny utleniacz, wykazuje dużą skuteczność także wobec koronawirusa SARS-CoV-2. Usługa związana z odkażaniem prezentowaną metodą pomieszczeń skierowana jest nie tylko do osób zakażonych lub po przebyciu choroby, ale i każdego Klienta, który chce mieć gwarancję, że w jego środowisku nie pozostaną żadne cząstki zakaźne, w tym te wywołujące Covid-19. W ten sposób można lepiej chronić siebie i swoich bliskich przed zarażeniem.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą ozonowania mieszkań, biur lub sklepów, to zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i elastyczne dopasowanie terminów.

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając Państwu dostęp do bardzo wysokiej jakości usług dezynfekcji pomieszczeń, mieszkań i biur. Od samego początku naszej działalności bardzo zależy nam na tym, aby każda osoba, która zdecyduje się skorzystać z naszej oferty ozonowania w Rzeszowie, była z niej jak najbardziej zadowolona. Właśnie z tego względu dokładamy więc wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę, szybką realizację usługi i przede wszystkim maksymalną skuteczność.

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają również liczne opinie, które przesyłają nam zadowoleni klienci. Dzięki nim wiemy również, w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać oraz co możemy jeszcze poprawić, aby móc cały czas zapewniać naszym odbiorcom usługi z zakresu dezynfekcji na najwyższym możliwym poziomie. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami - zapraszamy do kontaktu - z chęcią udzielimy na nie precyzyjnych odpowiedzi. Podczas rozmowy będzie również możliwość ustalenia szczegółów zlecenia na dezynfekcję.

Działamy również na terenie takich miast jak Kraków oraz Tarnów.

Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń, usługę ozonowania wykonujemy na terenie Polski południowej
Tel: +48 536 369 180 czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu
Ozonowanie - Rzeszów