Odkażanie pomieszczeń to wymagające zadanie, które wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu i wiedzy ekspertów. Dlatego samodzielne działania w tym zakresie często okazują się nieskuteczne, co skłania wiele osób do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Oferujemy ozonowanie w Wieliczce, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, gwarantując dokładność, terminowość i rzetelność w powierzonym nam zadaniu.

Jesteśmy specjalistami w zakresie ozonowania pomieszczeń, całych budynków czy innych powierzchni. Wykorzystujemy głównie ozon, czyli silnie utleniający izotop tlenu, który jest skuteczną bronią w walce ze szkodliwymi związkami i drobnoustrojami, takimi jak wirusy czy bakterie. Usunięcie patogenów zwiększa bezpieczeństwo przebywania w danym obiekcie, co jest wymagane szczególnie w miejscach o podwyższonym rygorze sanitarnym czy w miejscach publicznych.

Ozonowanie w Wieliczce – dlaczego warto?

Współczesna technologia umożliwia wytworzenie ozonu, korzystając ze stosunkowo małych urządzeń, co gwarantuje ich mobilność, a co za tym idzie – możliwość generowania gazu w zakresie ozonowania biur, mieszkań, domów czy zakładów pracy. Związek stosunkowo szybko usuwa patogeny, stanowiąc ciekawą alternatywę dla odkażania z wykorzystaniem niebezpiecznego promieniowania UV. Ozonowanie (Wieliczka) jest także o wiele skuteczniejsze od stosowania chloru. Po pierwsze jest 50 razy wydajniejsze względem usuwania bakterii i wirusów, a ponadto działa kilka tysięcy razy szybciej. Ze względu na to, że jest wspomnianym izotopem tlenu, nie stanowi większego zagrożenia dla środowiska.

Usługa ozonowania w Wieliczce jest więc nie tylko wyjątkowo skuteczna, ale także bezpieczna dla środowiska. Dzięki niej można ograniczyć czy zrezygnować ze stosowania silniejszych detergentów. Zalet ozonu stosowanego w procesie odkażania jest naprawdę sporo, co jest doceniane zarówno przez klientów prywatnych, firmy, jak i administratorów nieruchomości i spółdzielnie mieszkaniowe.

Ozonowanie Wieliczka – kiedy się stosuje?

Ozonowanie jest skuteczną metodą, jeśli w pomieszczeniach występują na przykład grzyby i pleśni. Ozon stosuje się również w mieszkaniach alergików, ponieważ gaz usuwa liczne alergeny. Ozonowanie w Wieliczce świetnie się sprawdza także miejscach, w których panuje nieprzyjemny zapach (na przykład wywołany wnikaniem dymu papierosowego czy moczu).

Co ważne, potwierdzono także skuteczność ozonu w walce z wirusami – również wobec koronawirusa SARS-CoV-2. Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń, usługę ozonowania wykonujemy na terenie Polski południowej
Tel: +48 536 369 180 czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu
.

Podobne wpisy