Firma Remed zajmuje się ozonowaniem wnętrz na terenie Rzeszowa i okolic. Ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i firm oraz urzędów.

Ozonowanie mieszkania w Rzeszowie

Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, jaką jest usługa ozonowania w Rzeszowie, stawiają Państwo na maksymalny profesjonalizm i dokładność. Wszelkie prace polegające na dezynfekcji ozonem oferowane przez nasze przedsiębiorstwo są bowiem realizowane przez prawdziwych profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, które umożliwiają im skuteczne zwalczanie różnego rodzaju wirusów i bakterii, a także szkodliwych drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów oraz grzybów. Dodatkowo dla zapewnienia pełnej dokładności całego procesu, nasi specjaliści wykorzystują w pełni profesjonalne i nowoczesne urządzenia i sprzęt. Taki zestaw stanowi potwierdzenie jakości naszych usług – wybierając nas mogą mieć więc Państwo pewność, że dezynfekcja zostanie przeprowadzona zgodnie z planem, a wszystkie zagrożenia w postaci wirusów czy chorobotwórczych drobnoustrojów zostaną skutecznie zneutralizowane.

Ozonowanie w Rzeszowie – w czym możemy pomóc

Proces ozonowania można również przeprowadzić w celu usuwania z wybranej przestrzeni wirusów. Dzięki temu, że ozon działa jako silny utleniacz, wykazuje dużą skuteczność także wobec koronawirusa SARS-CoV-2. Usługa związana z odkażaniem prezentowaną metodą pomieszczeń skierowana jest nie tylko do osób zakażonych lub po przebyciu choroby, ale i każdego Klienta, który chce mieć gwarancję, że w jego środowisku nie pozostaną żadne cząstki zakaźne, w tym te wywołujące Covid-19. W ten sposób można lepiej chronić siebie i swoich bliskich przed zarażeniem.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą ozonowania mieszkań, biur lub sklepów, to zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i elastyczne dopasowanie terminów.

Zachęcamy do skorzystania z usługi zwłaszcza tych z Państwa, którzy chcą pozbyć się patogenów z powierzchni:

 • ścian,
 • podłóg,
 • sufitów,
 • mebli i wyposażenia,
 • blatów użytkowych,
 • zabawek,
 • odzieży.

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając Państwu dostęp do bardzo wysokiej jakości usług dezynfekcji pomieszczeń, mieszkań i biur. Od samego początku naszej działalności bardzo zależy nam na tym, aby każda osoba, która zdecyduje się skorzystać z naszej oferty ozonowania w Rzeszowie, była z niej jak najbardziej zadowolona. Właśnie z tego względu dokładamy więc wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę, szybką realizację usługi i przede wszystkim maksymalną skuteczność.

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają również liczne opinie, które przesyłają nam zadowoleni klienci. Dzięki nim wiemy również, w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać oraz co możemy jeszcze poprawić, aby móc cały czas zapewniać naszym odbiorcom usługi z zakresu dezynfekcji na najwyższym możliwym poziomie. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami – zapraszamy do kontaktu – z chęcią udzielimy na nie precyzyjnych odpowiedzi. Podczas rozmowy będzie również możliwość ustalenia szczegółów zlecenia na dezynfekcję.

Na czym polega i kiedy warto skorzystać z ozonowania pomieszczeń?

Proponowane przez nas ozonowanie, wykonywane jest bezpieczną i bezinwazyjną metodą. Polega ona na rozpyleniu ozonu w odpowiednim dla wielkości pokoju stężeniu. Gaz ten wykazuje silne właściwości utleniające, dzięki którym niszczone są wszelkie:

 • bakterie,
 • wirusy,
 • grzyby i pleśnie,
 • roztocza.

Zaletą tego środka do dezynfekcji jest duża szybkość i wysoka skuteczność biobójcza. Zdaniem ekspertów swoją efektywnością przewyższa tradycyjnie używany chlor. Poza tym O3 nie wykazuje wpływu na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka i zwierząt.
Polecamy ozonowanie pomieszczeń dla mieszkańców Rzeszowa, którzy:

 • cierpią na alergie wziewne,
 • chcą pozbyć się uciążliwych zapachów na tapicerce czy w murach, np. po dymie papierosowym,
 • przechodzili sezonowe infekcje wirusowe lub bakteryjne,
 • zakończyli kwarantannę po chorobie COVID-19.

Rekomendujemy ozonowanie właścicielom samochodów, którzy:

 • podróżują ze zwierzętami domowymi,
 • przygotowują auto do sprzedaży,
 • chcą odświeżyć wnętrze pojazdu, zwłaszcza kilkuletniego.

Działamy również na terenie takich miast jak Kraków, Rzeszów oraz Tarnów.

Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń, usługę ozonowania wykonujemy na terenie Polski południowej
Tel: +48 536 369 180 czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu

Podobne wpisy